Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Кафедра хімії, екології та методики їх навчання

Відділ освіти Уманської міської ради

Запрошують Вас на науково-методичний семінар

«СТРУКТУРА ТА ОСОБЛИРОСТІ ОФОРМЛЕННЯ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ МАН ПРИРОДНИЧОГО НАПРЯМУ»

Тематичні напрямки семінару:

1. Підготовка до написання роботи МАН
  2. Структура наукової роботи
  3. Вимоги до оформлення наукової роботи МАН

Дата проведення:1 листопада 2017 року, 14.30 – 16.00 год.

Місце проведення: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Природничо-географічний факультет.

Кафедра хімії, екології та методики їх навчання

м. Умань, вул. Садова 2, ауд. 307.

Мета семінару: надати представникам освіти та учням навичок дослідження як універсального способу освоєння дійсності, розвитку здатності до дослідницького мислення, активізації особистісної позиції учня на основі придбання суб’єктивно нових знань стосовно оформлення учнівських науково-дослідних робіт МАН.

Спікерами семінару є: науково-педагогічні співробітники кафедри хімії, екології та методики їх навчання, представники Уманськоговідділу освіти, учні.

Результати семінарусприятимуть залученню учнів та вчителів до оформлення учнівських робіт МАН.

Організаційні аспекти семінару. Участь у семінарі безкоштовна. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Контактна інформація:

Координатор семінару:Гнатюк Наталія Олександрівна.

Тел.:0977210876, Е-mail: k_chemn@udpu.edu.ua