Уманський державний педагогічний університетімені Павла Тичини

Відділ освіти Уманської міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV студентсько-учнівській науково-практичній конференції «МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ», яка відбудеться 1 листопада 2017 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Тематичні напрямки конференції:

1. Математика у звичаях та традиціях народів світу
  2. Математика і математики

Мова конференції – українська та російська.

Календар конференції:

• подання тез доповідей – до 24 жовтня 2017 рокуна електронну адресу кафедри;
  • конференція – 1 листопада 2017 року.

Графік роботи конференції:

14.30-15.00 – реєстрація учасників;

15.00-16.00 – пленарне засідання;

16.00-17.00 – секційні засідання.

Регламент виступів:

На пленарному засіданні – 10-15 хвилин;

На секційному засіданні – 5-7 хвилин.

Організаториa:

Уманський державний педагогічний університетімені Павла Тичини, кафедра вищої математики та методики навчання математики.

Відділ освіти Уманської міської ради.

Адреса оргкомітету:

Оргкомітет конференції кафедра вищої математики та методики навчання математики,Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини,вул. Садова, 2,м. Умань,Черкаська обл.,20300;

е-mail: kaf_matem@udpu.edu.ua

Довідки за телефонами:

+38 (098) 7259304 – Благодир Людмила Андріївна,

+38 (098) 8324658 – Гайдук Валентина Василівна

Додаткова інформація на сайті кафедри вищої математики та методики навчання математики:http://kvm.udpu.org.ua

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

Обсяг тез становить одна або дві повні сторінки (без нумерації), текстовий редактор Microsoft Word 97-2003, формат аркуша – А4. Межі сторінки: зліва, справа, зверху, знизу – 2 см. Шрифт – TimesNewRomanCyr 14, схеми та малюнки виконують прив’язкою до тексту, згруповані та у відповідному масштабі.

Заголовок статті друкують посередині великими літерами (напівжирний). Пропустивши 1,5 міжрядковий інтервал, по центру зазначають з одиничним міжрядковим інтерваломкурсивом ініціали та прізвище автора; окремим рядком – курс, назву спеціальності; на наступному рядку –науковий ступінь, вчене звання, прізвище та ініціали наукового керівника; з нового рядка – назва установи (без абревіатур)(для студентів);ініціали та прізвище автора; окремим рядком – клас; на наступному рядку – рівень кваліфікації, прізвище та ініціали наукового керівника; з нового рядка – назва установи (без абревіатур)(для учнів). Відстань між відомостями про установу та текстом доповіді дорівнює 1,5 міжрядковому інтервалу. Текст, вирівняний у ширину, друкується з одиничним міжрядковим інтервалом.

У кінці тексту доповіді з одиничним міжрядковим інтервалом обов’язково вказується список літератури (не більше 5-7 джерел).

Зразок формату оформлення матеріалів для студентів

ІСТОРИЗМИ У КУРСІ ПЛАНІМЕТРІЇ

Ю.М. Іваненко

3 курс, спеціальність «Математика».

Науковий керівник: д. ф.-м. н.,проф. КіпнісЛ.А.

Уманський державний педагогічний університет  імені Павла Тичини

Література:

1. Бевз В. Г. Практикум з історії математики : Навч. посіб. для студентів фіз.-мат. факультетів пед. університетів / В. Г. Бевз. – К. : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2004. – 312 с.

Зразок формату оформлення матеріалів для учнів

ІСТОРИЗМИ У КУРСІ ПЛАНІМЕТРІЇ

Ю.М. Петров

учень 10 класу.

Керівник: вчитель І категорії  Іванова І.І.

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №14

Література: